Za nami kolejne spotkanie w ramach Ligi Klubów Partnerskich (LKP). Tym razem zespoły biorące udział w rozgrywkach LKP odwiedziły Józefów.

Mecze zostały rozegrane na naszym stadionie w niedzielę, 11 maja - spotkania rocznika 2007 rozpoczęły się o godzinie 12:00.

Drużyna Józefovia Józefów rozegrała spotkanie z zespołem Legia II Warszawa (Legia "zielona"). Mecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny zapewniły nam wiele emocji przeprowadzając udane akcje zarówno w obronie, jak i w ataku. Bramkarze również mieli dużo pracy - oglądaliśmy liczne strzały z pola oraz akcje "jeden na jeden".

Zawodnicy Józefovii schodzili z boiska w wyśmienitych humorach, oklaskiwani przez licznie zgromadzonych kibiców (w końcu mecz na własnym boisku zobowiązuje). Dziękujemy kibicom i liczymy na dalsze wsparcie Drużyny!

Po spotkaniu byliśmy świadkami miłego zdarzenia: jeden z zawodników naszej Drużyny obchodził urodziny. Już w trakcie meczu Antek sprawił sobie prezent strzelając piękne bramki, a podczas krótkiej odprawy pomeczowej zawodnicy wraz z trenerem Filipem odśpiewali Jubilatowi huczne 100 LAT!!! Dołączamy się do życzeń i życzymy Antkowi oraz jego kolegom z zespołu dalszych sukcesów!

Więcej o piątej kolejce LKP można przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa