W niedzielę 27 kwietnia odbyła się kolejna, 4. kolejka Ligi Klubów Partnerskich (LKP). Tym razem Drużyna Józefovii rozegrała mecz z zespołem RKS Ursus Warszawa. Spotkanie odbyło się na stadionie Legionovii Legionowo.

Czarne chmury burzowe wisiały nad stadionem Legionovii podczas niedzielnego spotkania. Niestety zawodnikom udzielił się wpływ pogody, albo zbyt długa przerwa świąteczna i świąteczne smakołyki ;-)

Wprawdzie oglądaliśmy wyrównane spotkanie, były strzały, bramki (i mnóstwo słupków!), jednak brakowało tego "czegoś" co już wychodziło w poprzednich meczach... - Trener zauważył niedociągnięcia i po spotkaniu przez kilkanaście minut rozmawiał ze swoimi zawodnikami. Kolejna dobra lekcja na przyszłość - w końcu taki jest cel rozgrywek LKP.

Więcej o czwartej kolejce LKP można przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa