Halowy Turniej Klubów Partnerskich - styczeń 2014

W piątek 10 stycznia 2014r. o godz. 17:30 drużyna Józefovii Józefów rocznik 2007 rozegrała swój pierwszy turniej. Zawody odbyły się w Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie, ul.Księcia Bolesława 1/3.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn z klubów partnerskich Legii Warszawa z rocznika 2007: Varsovia W-wa, Ursus W-wa, Legionovia Legionowo, Semp Ursynów, Drukarz W-wa i Józefovia Józefów.

Drużyna Józefovii rozegrała bardzo dobre zawody i pomimo zmęczenia po rozegraniu pięciu spotkań (i po całodniowym dniu ciężkiej pracy w szkołach i przedszkolach!), do domu wracała w wyśmienitych humorach. W końcu, po prawie półrocznym okresie treningów, zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w rozegranych meczach ze swoimi rówieśnikami z innych klubów partnerskich.

Gratulujemy!

Zapraszamy do Galerii na fotorelację z turnieju.