Dzień Dziecka 2014

Ach co to był za Dzień!!!!!!!

Z okazji Dnia Dziecka, w poniedziałek 02 czerwca w ramach treningu, rozegrany został mecz na szczycie:

Zawodnicy Józefovia 2007/2008 kontra Rodzice

Zawodnicy obu drużyn (ci z Drużyny Józefovii i ci Duzi też) do spotkania podeszli na serio, co pokazały już pierwsze akcje i liczne bramki strzelane przez obie drużyny.

Rodzice zaprezentowali rozciąganie akcji z długimi podaniami na skrzydła, było też kilka udanych strzałów z główki. Zawodnicy Józefovii pokazali zaciętą walkę o każdą piłkę, powroty pod własną bramkę, wyprowadzanie akcji i szybkie kontry zakańczane strzałami na bramkę.

Mecz zakończył się serią rzutów karnych - no Chłopaki, pozazdrościć siły i celności uderzeń!

Mamy, Babcie i Dziadkowie z podziwem patrzyli na grę Młodych Zawodników oraz z lekkim uśmiechem na wyczyny swoich mężów, dzieci…:-), a my grający Rodzice znów na chwilę staliśmy się małymi chłopcami biegającymi za piłką, a świadomość gry na jednym boisku ze swoim dzieckiem dodawała skrzydeł :-)

Po meczu Młodzi Zawodnicy wraz z Trenerem i Rodzicami mieli okazję przedyskutować akcje meczu, wydarzenia całego sezonu oraz plany na przyszłość przy małym poczęstunku.

Patrząc na uśmiechnięte twarze głównych bohaterów czyli naszych Dzieci możemy śmiało powiedzieć - udało się i warto było!!!

Dziękujemy Trenerowi i Rodzicom za aktywny udział i zachęcamy do kolejnych inicjatyw ;-)

Zapraszamy do Galerii do obejrzenia zdjęć ze spotkania i pikniku.