7. kolejka LKP za nami

Ostatnia kolejka Ligi Klubów Partnerskich (LKP) została rozegrana w sobotę, 24 maja na stadionie Legii Warszawa. Rozgrywki rocznika 2007 rozpoczęły się tradycyjnie o godz. 12:00.

Drużyna Józefovii rozegrała mecz z drużyną SEMP Ursynów. To było doprawdy doskonałe widowisko: gra zespołowa, szybkie prowadzenie piłki, celne podania, dominacja w ataku, kończenie akcji strzałami i piękne bramki.

Bramkarz Darek dawał z siebie wszystko i skutecznie bronił ostre strzały. Bardzo dobre spotkanie rozegrała Gabrysia - swoim wejściem w 2 połowie zdecydowanie wzmocniła obronę i pomoc. Antek grając w pomocy rozpoczynał większość akcji kiwając i celnie podając, na prawym skrzydle królował Franek zamykając większość akcji i przenosząc piłkę do środka, a w okolicach pola karnego czekał już nasz wyborowy snajper Witek, który dorzucił kolejne trafienia do swej bogatej już kolekcji bramkowej. Również Michał powiększył swoje konto zdobytych dotychczas bramek.

Gratulujemy!    Cała drużyna jak zwykle zasługuje na gromkie brawa.

Pod nieobecność Trenera Filipa drużynę z sukcesem poprowadził Trener Marek Rowicki - dziękujemy Panie Marku i liczymy na Pana pomoc w przyszłości :-)

Dodatkowo zdjęcia ze spotkań wszystkich roczników LKP można obejrzeć tutaj.

Więcej o 7. kolejce LKP można przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.