W niedzielę 13 kwietnia o godz. 12:00 odbyła się trzecia kolejka Ligi Klubów Partnerskich Legii Warszawa. Tym razem Drużyna Józefovii rozegrała mecz z zespołem KS Drukarz Warszawa na stadionie warszawskiej Legii przy ul. Łazienkowskiej 3.

Tym razem zawodnicy wybiegli na boisko dodatkowo zmotywowani: wreszcie mogli zaprezentować się w swoich nowych klubowych strojach. Zespół wystąpił w jednolitych czerwonych koszulkach z białymi napisami i z herbem Józefovii na piersiach. Prezentowali się doskonale :-)

Spotkanie rozegrane zostało przy głośnym akompaniamencie supportu muzycznego przebiegającego nieopodal stadionu ORLEN Warsaw Marathon. Jednak nie rozproszyło to zawodników - obie drużyny wyszły na boisko skoncentrowane, a w trakcie spotkania mogliśmy oglądać akcje z celnymi podaniami, doskonałymi strzałami i paradami bramkarzy. Ilość strzelonych bramek mogła zadowolić każdego z przybyłych na mecz kibiców.

Gratulujemy i czekamy na kolejne tak dobre spotkanie!

Zapraszamy do Galerii na fotorelację ze spotkania.

Więcej o trzeciej kolejce LKP można przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa: