Spotkanie z Rodzicami dot. szkolenia i rozwoju

W poniedziałek 02.06 i w środę 04.06 o godz.19:30 (dzień do wyboru) planowane jest spotkanie z Rodzicami.

Na spotkaniu Trenerzy i osoby odpowiedzialne za szkolenie dzieci i młodzieży w klubie MLKS Józefowia Józefów przedstawią wiele ciekawych informacji związanych z Naszym Klubem i rozwojem młodych zawodników:

• omówione zostaną wyniki i plany dalszej współpracy z Legią,
  • przedstawione zostaną pomysły na rozwój i karierę zawodników,
  • zaprezentowany zostanie ujednolicony system szkolenia od U-6 do U-18, czyli to, czego Trenerzy będą uczyć na poszczególnych etapach rozwoju,
  • przedstawione zostaną zasady postępowania zawodników, trenerów oraz RODZICÓW (wyświetlony zostanie ciekawy film odnośnie kibicowania i wspierania młodych graczy).

Gorąco zachęcamy do spotkania z Ekspertami - to ONI w trakcie treningów, turniejów, obozów... zajmują się edukacją i wspieraniem rozwoju Naszych Pociech!