Za nami kolejna, przedostatnia już kolejka Ligii Klubów Partnerskich (LKP) - tym razem zawodnicy spotkali się na pięknie położonym stadionie Drukarza Warszawa. Rocznik 2007 rozpoczął spotkania o godzinie 12:00.

Piłkarze Józefovii zagrali z drugim z zespołów warszawskiej Legii, Legią "białą". To było zacięte i wyrównane spotkanie. Przez większość spotkania na prowadzenie wychodziła na przemian raz jedna, raz druga drużyna. Podczas meczu padło wiele pięknych bramek - ale przecież taki cel miał każdy z zawodników wybiegający na spotkanie: wykorzystać to, czego uczył Trener i zakończyć akcję strzeleniem gola! Wszystkim piłkarzom gratulujemy świetnej gry!

A po meczu, kiedy drużyny podziękowały sobie za wspólną grę, ponownie w obozie Drużyny Józefovii rozległo się gromkie 100 LAT!!! Tym razem to Franek obchodził urodziny. Jubilat miał wyjątkowo pracowity dzień - okazało się, że mecz LKP był trzecim spotkaniem, które Franek rozegrał tego dnia! Dołączamy się do życzeń Trenera i Zawodników, życząc Frankowi oraz całej Drużynie samych sukcesów na boisku - powodzenia!

Dodatkowo zdjęcia ze spotkań wszystkich roczników LKP można obejrzeć tutaj.

Więcej o 6. kolejce LKP można przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.